Екологічно чистий матеріал для виготовлення меблів, підходить також для обробки стін і стель.

- Для виробництва МДФ використовують стружку, тріску, відходи деревообробної промисловості. Сировину збирають і сортують, промивають для видалення забруднень, а потім прогрівають паром.
- Матеріал подрібнюють, а потім змішують із сполучною речовиною, що виділяється у процесі прогрівання деревини.
- На спеціальному обладнанні та верстатах сировину укладають та вирівнюють за допомогою системи пресів та роликів. Отриманий шар відправляють на стиск.
- Готові панелі охолоджують та ріжуть за потрібними розмірами.
- Поверхню плити шліфують, усуваючи дефекти, до стану (гладкої поверхні).
Для виготовлення фасадів МДФ – використовуються повноформатні листи різної товщини (10/16/18/22/32 мм.), залежно від завдання. Лист ріжуть на заготовки потрібного розміру, а потім із цих заготовок виготовляють меблі.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/BaoDZoGU3aw?si=boLtz5KeIwxZ0Gny" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>
Для виготовлення меблів залежно від моделі, широко застосовується матеріал МДФ, найчастіше для фасадної частини. Корпус (каркас) меблів, найчастіше виготовляється з лДСП, (аналогічний метеріал, але дешевший за вартістю).
Більшість кухонь, дитячих меблів – ми звикли бачити саме з МДФ фасами, так як матеріал МДФ дуже зручний для нанесення різного роду візерунків (фрезувань).

Фасади із МДФ, вигідно відрізняються від інших (дерев’яні, лДСП, рамкові):
- Стійкі до механічних пошкоджень;
- Не розбухають від пари та підвищеної вологості;
- Витримують нагрівання при близькому розташуванні до плити або духовки;
- Не схильні до появи грибка;
- Миються різними способами. Прості у догляді;
- Щільна структура, що надійно утримує кріплення і вони не розхитуються;
- Доступні за ціною.